top of page

Výhody

Naše společnost působí na trhu s pasivními domy již více než 15 let. To zahrnuje desítky vytvořených projektů a realizovaných domů.

Při naší činnosti uplatňujeme zkušenosti z navrhování, energetické a ekonomické optimalizace projektů a stavby domů s důrazem na technologie do pasivních domů s možností zajištění financování.

Veškeré projekty pasivních domů splňují podmínky programu Nová zelená úsporám. V rámci dodávaného rozsahu dokumentů garantujeme soulad zpracování s metodikou SFŽP, tedy kladnou akceptaci žádosti.

Při zajištění financování Vašeho záměru přes naše partnery nabízíme možnost zkrácení doby splácení hypotéky až o jednu třetinu. Klient obdrží finanční plán šití přímo na míru.

Jsme členem Centra pasivního domu od roku 2011, předního odborného sdružení v této oblasti garantující kvalitu a odbornosti členů.

Projektem a stavbou pasivního domu získáte vlastní bydlení s dotací z programu Nová zelená úsporám a nízkými náklady na provoz. Stanete se tak nezávislí na růstu cen energie.

Typový projekt pasivního domu individuálně přizpůsobíme Vašim představám. Získáváte tak plnohodnotný a podrobný projekt pasivního domu s dokumenty potřebnými k žádosti o dotaci za rozumnou cenu.

bottom of page