top of page

Služby

Nová zelená úsporám

Připravíme pro Vás veškeré dokumenty a provedeme celým procesem podání žádosti o dotaci. GARANTUJEME správnost dokumentů a jejich soulad s podmínkami. Od roku 2013, kdy byl dotační titul vyhlášen, máme více než 400 kladně akceptovaných žádostí. Získáte tak 300 000 nebo 450 000 Kč na stavbu Vašeho domu a dalších 35 000 Kč na přípravu těchto dokumentů.

Více o podmínkách programu Nová zelená úsporám zjistíte zde.

Individuální studie a projekty pasivních domů

Připravíme Vám projekt pasivního domu přímo na míru. Návrh zohledňuje Vaše představy a požadavky, reflektuje potenciál místa stavby a cílí na maximální energetickou a ekonomickou efektivitu. Jedná se o proces tvorby snoubící architektonickou a technickou stránku návrhu s průběžnou optimalizací projektu. Za svojí působnost máme za sebou již desítky takových projektů.

 

Stavba pasivního domu

Stavbu pasivního domu realizujeme ve zděném provedení i dřevostavbě. Na aktuálně stavěné domy je vždy uplatňována dotace z titulu Nová zelená úsporám, proto garantujeme splnění požadavků tohoto programu. Zúročena je tak více než 15 letá praxe z této oblasti.

 

Technologie do pasivních domů

Disponujeme samostatnou divizí Technologií do pasivních domů. Zajišťujeme návrh a instalaci především řízeného větrání s rekuperací, zdrojů tepla (tepelná čerpadla, plynové kotle, kotle na biomasu, aj.) a solárních systémů (fotovoltaiky, aj.). Jsme partnerskou montážní firmou společnosti Atrea, nicméně Váš výběr technologie není tímto omezen.

 

Program svépomoci

Máte-li chuť zhotovit si Váš vysněný dům svépomocí, obraťte se na nás. Pomůžeme Vám s přípravou projektu a podáním žádosti o dotaci, poskytneme odborný dozor při stavbě domu, zajistíme potřebný materiál a osadíme technologie do Vašeho pasivního domu. – Vše kompletně či samostatně dle Vašeho výběru.

 

Financování

Jste-li na počátku úvah o stavbě domu, naši partneři Vám nabídnou nejvýhodnější možné financování záměru hypotékou. Každý plán financování je sestavován individuálně dle aktuální situace, možností a potřeb klienta. Součástí návrhu financování může být model umožňující zkrácení doby splácení hypotéky až o třetinu.

 

Spolupráce při developmentu

V rámci našich zkušeností lze vypracovat ekonomickou analýzu vhodnosti záměru, připravit studii a projekt v odpovídající kvalitě a podrobnosti výstavby v pasivním standardu a projekt energeticky optimalizovat pro podání žádosti o dotaci z programu Nová zelená úsporám (pro rodinné i bytové domy).

bottom of page