top of page

Reference

RD Sázava

Tato dřevostavba tradičních proporcí se nachází v obci Sázava. Dispozičně nabízí uspořádání 5+kk. Dokončení je datováno k roku 2016. V domě je osazeno tepelné čerpadlo vzduch-voda, které zprostředkovává vytápění a ohřev teplé vody. V budoucnu lze systém vhodně rozšířit o fotovoltaickou elektrárnu s bateriovou akumulací.

RD Ďáblice

Přízemní dům v Praze – Ďáblicích vychází z projektu B118. Dokončen byl v roce 2016. Konstrukčně je řešen z vápenopískového zdiva KM Beta Sendwix s dostatkem tepelné izolace. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťují automatická peletová kamna.

RD Brodce

Objekt vycházející z projektu P111 je nachází v obci Brodce. Tento zděný objekt z vápenopískových cihel byl dokončen v roce 2017. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje tepelné čerpadlo s plošným zemním kolektorem. V budoucnu lze systém vhodně rozšířit o fotovoltaickou elektrárnu s bateriovou akumulací.

RD Králův Dvůr

Zděný dům nacházející se v obci Králův Dvůr byl dokončen v roce 2016. Typologií je příbuzný s projektem domu P94 . Vytápěno je elektrickým sálavým způsobem. Kromě veřejné distribuční sítě je elektřina do objektu dodávána také instalovaným setem fotovoltaiky umístěným na jižně orientované střeše.

bottom of page