top of page

O nás

Již více než 15 let poskytujeme služby v oblasti výstavby pasivních rodinných domů od návrhu až po realizaci. Naše samostatné projekční oddělení vytvořilo za svou působnost již desítky projektů typových či individuálních projektů pasivních domů.

Aktivně působíme v odborném sdružení Centrum pasivního domu a podílíme se na osvětě v oblasti energeticky efektivní výstavby. Veškeré své studie a projekty podrobujeme energetické a ekonomické optimalizaci a těžíme tak z vlastní zkušenosti a provázanosti projekční a realizační složky společnosti.

Disponujeme samostatným oddělením technologií do pasivních domů se specializací na vytápění a řízené větrání s rekuperací tepla.

Ve spolupráci s našimi partnery zajišťujeme financování záměru klienta a hledáme tak optimální řešení šité jemu na míru.

Naše sesterská společnost, PORSENNA o.p.s. se dlouhodobě zabývá činností v oblasti trvale udržitelného rozvoje. Zaměřuje se na poradenství a služby v energetickém hospodaření, obnovitelných zdrojích a energetických úsporách.

bottom of page