top of page

Financování

Řešíte oblast vlastního bydlení? Vybrali jste si již z cenově dostupných projektů typových domů PORSENNA? Máte zájem o poradenství v oblasti financování ? Rádi Vám pomůžeme. Hlavní předností a benefitem je, že naši partněři řeší komplexní poradenství v oblasti bydlení, nikoliv jen sjednání úvěru. Právě díky tomu do budoucna umíme ušetřit značné finanční náklady. Poraďte se s naším nezávislým partnerem.

Modelový příklad financování typového domu P 124
Zkraťte si dobu splácení hypotéky až o třetinu! Jak na to?

Výběrem domu ve standardu PORSENNA Pasiv získáte dům s velmi nízkými náklady na provoz, navíc za přispění dotace z programu Nová zelená úsporám!

Přestože jsou náklady na jeho pořízení o něco vyšší, tento rozdíl Vám dotace pokryje. Můžete ji tak použít na jednorázovou splátku hypotéky po jejím vyplacení (po dokončení domu).

V součtu nákladů spojených s vytápěním, ohřevem teplé vody a splácením hypotéky (první graf) u domu PORSENNA Pasiv v porovnání s běžným domem každý měsíc ušetříte 1 840 Kč!

Investujete-li měsíční úsporu vhodným způsobem se zhodnocením 5 % p.a., budete mít po 20 letech dostatek prostředků na doplacení zbývající části hypotéky (druhý graf).

Kontaktujte nás a my Vám poradíme jak na to přímo na míru!

bottom of page