top of page

Ceník

Máte již představu o vysněném domu? Vyberte si z naší nabídky cenově dostupných projektů pasivních domů. Získejte dotaci, výhodné financování stavby a můžete se těšit na příjemné bydlení s minimálními náklady na vytápění a ohřev teplé vody s přispěním dotace.

Máte-li chuť nechat si upravit projekt podle Vašich představ, ani toto není problém. Níže naleznete typické možnosti individualizace návrhu. Vše s Vámi probere náš odborník, poskytne doporučení a představí návrh šitý Vám na míru.

„POZOR! Cena zahrnuje DPH, základovou desku, větrání s rekuperací, tepelné čerpadlo, podlahové
vytápění a mnohé další!

ceník typových domů.PNG

Upravit popisek po první tabulkou na:

  1. Cena domu je stanovena pro danou Specifikaci provedení v tzv. PORSENNA STANDARDU. Více ke specifikaci provedení a tzv. PORSENNA STANDARDU naleznete v sekci "Ke stažení", dokumentech "Specifikace provedení", "PORSENNA STANDRAD - VPC" a "PORSENNA STANDRAD - dřevostavba". Uvedené ceny jsou včetně 15 % DPH.

  2. Zohledněna je dotace z programu Nová zelená úsporám dle příslušné kategorie (může být závislá na navržené orientaci objektu). Více k dotacím z programu Nová zelená úsporám naleznete v sekci „Ke stažení, dokumentech "Podmínky Nová zelená úsporám" a „Nová zelená úsporám – krok za krokem k získání dotace“. Uvedené ceny jsou včetně 15 % DPH.

  3. Podrobnější ceník typových projektů a dokumentů pro NZÚ naleznete v tabulce níže. Více k obsahu projektové dokumentace a dokumentů pro NZÚ naleznete v sekci "Ke stažení", dokumentu "Rozsah projektové dokumentace a dokumentů pro NZÚ"

Ceny stavby v jednotlivých Specifikacích provedení jsou orientační. Dodavatel si vyhrazuje právo změny.

Ceník projektové dokumentace a dokumentů pro NZÚ

Pozn.: Konkrétní cenová nabídka je předložena na základě společné konzultace upřesňující preferované individuální klientské úpravy projektu.

  • Dotace až 450 000 Kč na dům a 35 000 Kč na přípravu dokumentů

  • Dotace až 150 000 Kč na fotovoltaiku

  • Co musím splnit a jak na to?

  • Jak nejlépe financovat svůj záměr? Ušijeme Vám plán na míru.

  • Zkraťte si dobu splácení hypotéky až o třetinu!

  • Vypočtěte si měsíční splátku hypotéky.

bottom of page